


Термо паста AeroCool Fuzion Thermal compound 1g - ACTG-NA61210.01
- Производител
- AeroCool
- Вид
- Термо паста
- Количество/Тегло
- 1g
- Топлопроводимост
- 13.5 W/mK
Описание
Термо пастата AeroCool Fuzion Thermal compound 1g (ACTG-NA61210.01) е малка, но важна част за охлаждането на CPU или GPU. Това е бюджетно, но сериозно решение за хора, които искат добра топлопроводимост без излишни ефекти и маркетинг. С топлопроводимост 13.5 W/mK и ограничение на работната температура от -30° до 130°, тази паста е напълно достатъчна за стандартни геймърски и офис системи. Опаковката от 1g е практична за еднократна или няколко апликации в зависимост от платформа и охладител.
Какво получаваш е термо-паста с балансирани свойства, която помага топлината от чипа да стига максимално ефективно до охлаждането. Топлопроводимостта от 13.5 W/mK означава, че слоят между капачката на процесора и основата на охладителя няма да е „тапа“ за топлината и ще подпомага стабилни температури при дълъг load. При плътност 2.6 g/cm3 и вискозитет 1200 poise, пастата е достатъчно гъста, за да не „изтича“, но и достатъчно податлива, за да се разнесе равномерно при притискане от охладителя. Температурният диапазон от -30° до 130° покрива нормална работа на типични десктоп и гейминг конфигурации без екстремни overclock сценарии.
- Термо паста AeroCool, създадена специално за по-добър контакт между CPU/GPU и охладителя.
- Количество от 1g, което е достатъчно за смяна на пастата на един процесор (а често и за още една апликация при внимателно дозиране).
- Топлопроводимост 13.5 W/mK, осигуряваща ефективен трансфер на топлина от чипа към охлаждането.
- Плътност 2.6 g/cm3, която помага за стабилен слой без прекомерно разтичане или разместване.
- Вискозитет 1200 poise, гарантиращ лесно нанасяне и добро разпределение под натиска на охлаждащия блок.
- Температурен диапазон от -30° до 130°, подходящ за стандартни настолни системи и гейминг конфигурации.
- Сив цвят, който улеснява визуалния контрол при нанасяне и дебелина на слоя.
За кого е подходяща тази паста? За всеки, който сменя охладител, рефрешва стара термо паста или сглобява нов бюджетен или mid-range билд и иска смислен баланс между цена и параметри. Не е насочена към екстремни overclock ентусиасти с експериментални охлаждания, но за нормални геймърски и работни машини е напълно адекватен избор.
Най-смисленото в този модел е комбинацията от топлопроводимост 13.5 W/mK и контролируем вискозитет в малка опаковка от 1g – достатъчно, за да свършиш работата чисто, лесно и без да плащаш за излишно количество.
Пълни характеристики
- Производител
-
AeroCool
- Вид
- Термо паста
- Продуктов код
- ACTG-NA61210.01
- Количество/Тегло
- 1g
- Плътност
- 2.6 g/cm3
- Лимитна температура
- -30° ~ 130°
- Топлопроводимост
- 13.5 W/mK
- Вискозитет
- 1200 poise
- Тип
- Термо-паста
- Цвят
- Сив
- Гаранция
- 0 месеца
Ревюта
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!